Vissza a videókhoz

2011.11.21.-i adás

1840 megtekintés

Sikeres az ÖNHIKI pályázat

Az ÖNHIKI pályázaton az ország második legtöbbet nyert városa Komló. 2004 óta nem nyert Komló ilyen pályázatot. (Polics József)

Hasonló videók

Pályázat segítségével kap új termet és liftet a múzeum épülete (Benovics Gábor)
2019-07-18
280 néző

Régi épületek akadálymentesítése, revitalizációja zajlik pályázati keretekből. A kreatív ipart is támogatja a pályázat. A könyvtár épülete jelentős változásokon esik át.

50.002 másodperces sportnap a Kazinczyban
2019-06-17
461 néző

Immár több éves hagyomány az iskolában ez a sportnap. Számos sportágban próbálhatják ki magukat a gyerekek. Pályázaton sporteszközöket és egyéb lehetőségeket nyert az intézmény. (Jankóné Borostyán Gabriella)

Pályaorientáció
2019-06-03
459 néző

A Nagy László Gimnázium diákjai modern kor elvárásainak megfelelő oktatásban részesülhetnek számos pályázatnak köszönhetően. A tanulók intenzív formában készülnek nyelvvizsgákra, a középfokú nyelvvizsgát a diákok 70 százaléka szerzi meg.

Iskola a 21. században
2019-06-03
449 néző

Az információs kor és a fogyasztói társadalom hatásait nem lehet kikerülni, megváltoztatni, ezek életünk részei. A XXI. század kollaboratív kor, mindenki hozzá tehet a tartalomhoz. A tanulási tér közösségi térré válik, minden nagyon gyorsan változik.

Innovatív iskola program
2019-06-03
439 néző

A technológia fejlődése és a digitális tér kiszélesedése egyre markánsabban van jelen diákjaink életében, mindennapjaiban. Egyre nehezebb a tanulókat adatok megtanulására ösztönözni. A cél inkább a képességfejlesztés.

Komló város képviselőtestületi ülése 2019.03.07.
2019-03-14
674 néző

Rengeteg most futó pályázat kivitelezése zajlik városunkban. Az idei évi költségvetés hasonló az előző éviekhez. A civil szervezetek pályázata és az új buszjárat is napirenden volt.

Vis major pályázaton nyert 12 millió forintot az önkormányzat (Polics József)
2019-01-28
779 néző

A nagy esőzések következtében bekövetkezett káreseményeket orvosolja a városnak nyújtott összeg. Kisbattyán felé az összekötő út javítására is sor kerül. Mentőállomásnál a megcsúszott rézsű problémája is megoldódik.

A digitális jólét pályázat részletei
2018-11-29
836 néző

A Leo Amici 2002 Addiktológiai Alapítvány EU-s támogatással megvalósuló GINOP-3.3.3-17-2017-00003 („A digitális jólét elősegítése Komlón és környékén” elnevezésű) projektje Komlón és a környező településeken biztosítja az INGYENES lehetőséget a digitális technikával, az online internetes megoldásokkal, a korszerű online digitális eszközökkel kapcsolatos információk megismeréséhez és ezek kipróbálásához.

Erasmus pályázaton vesz részt a szakiskola (Kovács Balázs)
2018-10-01
1060 néző

Szép összeget nyertek el az Erasmus pályázaton a szakiskola tanárai és diákjai, az intézmény villamos hálózatának felújítása jelenleg is tart.