Vissza a videókhoz

2020.07.02.-i adás

906 megtekintés

Komlói horgász az ország 40 legjobbja között (Bartos Dávid)

Dávid a tavalyi versenyzéskor kisebb sikereket ért el, ekkor kapott kedvet a folytatáshoz. Úszós szakágban versenyzik, ahol sok paraméter van megadva. Országos elődöntőn különleges hírességekkel, magyar bajnokokkal versenyzett, ezt a fordulót megnyerte. Szeptemberben lesz a folytatás, ahova negyven horgász került be, Dávid itt szeretne tapasztalatokat szerezni, kapcsolatokat építeni.

Hasonló videók

Megrendezték a 2. Mecsekpölöskei Feeder kupát (Bugyi Sándor)
2020-07-16
173 néző

Speciális horgászeszközzel horgásztak, rekord mennyiségű halfogást produkáltak a versenyzők a kupán. A verseny a nagy melegre való tekintettel korán kezdődött, de a versenyfelelős üdítővel, ásványvízzel enyhítette a forróságot. Az eseményt a horgászok marhapörkölttel zárták. A vándorserleget a tavalyi győztes nyújtotta át Gyurkó Gábornak.

Csapatban és egyéniben is sikeres a komlói horgászegyesület
2020-06-25
257 néző

Éves szinten rendezik meg a megyei halfogó versenyt, az egyesület remek eredményt ért el, második helyen végeztek. Bugyi Sándor a csapat összetételéről, a pontozásról adott felvilágosítást. Az országos bajnokságon is több versenyző szerepelt kiemelkedően. A házi bajnokságon 48 fő vett részt, a nagy érdeklődésre tekintettel le kellett zárni a tavat. (Bugyi Sándor)

Télapó kupa és haltelepítések a Sikondai tavon (Bugyi Sándor)
2019-12-05
700 néző

Huszonöt fő nevezett a téli kupára, 51 kiló halat horgásztak ezen a napon a tóból. Jó hangulatban, baráti közösségben telt a nap, vendégek érkeztek Baranya több településéről. Sikeres pályázatnak köszönhetően számos halfajt nagy mennyiségben sikerült telepíteni.

Lezajlott a gyermeknapi horgászverseny (Bugyi Sándor)
2019-06-03
1627 néző

Május 25-én 22 fővel zajlott a gyermekek versenye. A megmérettetésen szép számmal indultak lányok. A nyertesek pénzjutalomban és ajándékokban részesültek. Szeptemberben ismét lesz horgászverseny gyerekeknek.

Amatőr versenyt tartott városunk horgászegyesülete (Bugyi Sándor)
2019-05-09
1298 néző

A házi verseny május 5-én zajlott le, az időjárás megtréfálta a résztvevőket. 28 fővel indult a megmérettetés, az összfogás 53 kg volt.

Télen is takarítják a város tavait (Bugyi Sándor)
2019-01-17
1479 néző

Az ügyvezető elnök a téli teendőkről beszél. Elöregedő fák kivágása, metszése, a faanyag összegyűjtése szerepel a téli teendők között.

Sikeres nyarat zárt a sporthorgász (Gyurkó Gábor)
2018-09-20
2053 néző

A sporthorgászat rejtelmeibe, a versenyek hangulatába avat be bennünket Gyurkó Gábor. Nagyban különbözik a nyári szezon az őszi horgászattól.

Sikeres volt a gyereknapi horgászverseny (Ambrus József)