Az utolsó helyezett Komló a hatodik helyezett Sellyét fogadta. A mérkőzés első negyedórájában 4:2 arányban vezettek a komlóiak, amikor is sorra dolgozták ki a helyzeteiket, de mind sorra ki is hagyták. S ezt ki is használták a vendég sellyeiek. A szünetre 7:15 – ös eredménnyel vonultak a mérkőző felek. A félidő után tovább növelte előnyét a vendég együttes, ami nem is csoda, hisz a mérkőzés elején látható halvány tűz, ami látszott a KNKE tagjain az a mérkőzés előrehaladtával el is fogyott. Ahogy a mellettem ülő kolléga fogalmazott: „állva védekezik a Komló, és úgy is támad”. A meccs végére teljesen szétesett a Komló, és boldogok voltak a csekély számban megjelenő dobbal felszerelkezett sellyei szurkolók! A mérkőzés másfelől sportszerű volt, összesen kettő két perces büntetés és két sárga lap volt.