Meglepően korai időpontban délelőtt 11 órakor fogadta Baráth Gyula együttese a vendég hercegszántóiakat. De ez mit sem zavarta a komlói ifjakat, akik ezúttal csak 3 percig voltak hátrányban, s ekkor beindult a gépezet; Kovácsék egész heti edzés munkája kezdett hűen tükröződni.

A félidei szünetre már 6 gól volt a különbség a két csapat közt. A második harminc percben tovább folytatták Pintérék, azt, amit az első félidő végeztével abbahagytak, tovább növelték a különbséget a két együttes közt. A végén 10 gólos győzelmet ünnepelhetett a hazai csapat, melyet csapattársuk elhunyt édesapjának ajánlanak.

A mérkőzés krónikájához hozzátartozik, hogy a Bácska csapata mindössze egy kezdőcsapatnyi játékossal érkezett Komlóra.

Jegyzőkönyv:

DÖKE Komlói KC – Bácska SZSE 38:28 (16:12)

Komló, Gagarin Általános Iskola, 50 néző, Játékvezetők: Kóbor András, Németh Norbert

DKKC: Nagy-, Pintér3, Horváth7, Hidasi2, Putnoki2, Leipold7, Kovács 10, Cserék: Kern(k), Singovszky, Miklós2, Schmidt1/1, Rendeki4

Edző: Baráth Gyula

BSZSE: Nagy-, Bartha9/1, Gaál9/1, Szabó3, Gaál3, Gzézló, Szabó4

Edző: Gál Géza

Eredmény alakulása: 4perc: 2:2, 10. perc 5:4, 20perc: 12:9, 29 perc: 18:11, 40 perc: 23:16, 50 perc: 31:21 59perc: 37:28

Hétméteresek: 1/1 illetve 2/2

Két percek: 2 illetve 0

A következő mérkőzését a DKKC november 25-én vasárnap Nagybajomban játssza a Kutas csapatával 16 órakor.