U18-as csapatunk legutóbb az Országos Junior forduló IV. körében lépett pályára. A tornának a Komlói Városi Sportközpont adott helyet, ahol a Zalaegerszeg és a Szombathely csapatait fogadtuk, sajnos nem túl nagy sikerrel.

A két mérkőzésen két játékos (Miltner és Barbér) szenvedett bokasérülést, jobbulást kívánunk nekik!

Leány Junior IV. forduló.

Komló, Városi Sportközpont50 néző.

Vezette: Földvári Tamás, Gábori Márton

Komlói Bányász SK - Zala Volán TE

59 - 101 (12-32, 19-14, 12-32, 16-23)

Dobók: Balázs Regina 28, MILTNER SZANDRA 8, Farkas Mercédesz 4, Perleczky Boglárka, Csertán Csenge, Cserék: Gyozsán Nikolett 8, Barbér Bella 6, Kakócz Kata 4, Pintér Dóra 1.

Szombathelyi SI - Komlói Bányász SK

103 - 38 (27-10, 26-11, 24-8, 26-9)

Dobók: Balázs Regina 23, Farkas Mercédesz 5, Pintér Dóra, Perleczky Boglárka 2-2, Csertán Csenge, Cserék: Gyozsán Nikolett 4, Barbér Bella 2, Kakócz Kata.

Czukor János::

"Az első mérkőzésen az 5. percben megsérült csapatkapitányunk Miltner Szandra, aki ugyan még visszaállt a szünet után, de nem tudta senki átvenni a helyét, így a támadások szervezése sokszor elakadt.

A ZTE ellen a 17. percben feljöttünk 10 pontra, de nem sikerült tovább lépnünk innen. A Szombathely ellen csak kerestük önmagunkat, már az elejétől futottunk az eredmény után. A védekezésünk csődöt mondott mindkét mérkőzésen, és kitartásból is megbuktunk!

Nagyon sok ember mélyen tudása alatt teljesített, el kell gondolkozniuk egy két dolgon a későbbiekre nézve!"