Meglehetősen nyögvenyelősen játszott az első negyed elején a házigazda Pécs, de az első tíz perc végére magukhoz ragadták a vezetést. A második negyed derekán átvette a vezetést a Cegléd. Bár vezettek már 8 ponttal is Mrozinskáék, de a félidőre csak egy pont volt az előnyük a PINKK-el szemben. A második félidő elején Töröknek köszönhetően maradt meccsben a pécsi csapat. Azonban a 424 dolgát nem csak a remekül felkészült CEKK nehezítette, hanem az érdekes felfogásban bíráskodó trió is. A 25. percben aztán kiegyenlített, majd Dorogobuzova révén átvette a vezetést Hernandez együttese, s helyreállt a világ rendje. Ezzel párhuzamosan egyre durvábban játszott a vendég együttes, Lengyel és Mrozinska össze is szólalkozott. De ez mit sem változtatott azon, hogy a pécsiek kiválóan védekeztek az utolsó negyedben, s ennek köszönhetően 24 pontos győzelmet arattak.

PINKK – Cegléd EKK 84:60 (22:18, 18:23, 22:15, 22:4,)

Komló, Sportközpont 300 néző.

Játékvezetők: Farkas, Söjtöry, Benedek.

PINKK: Dorogobuzova21, Török11, Iványi10, Sarok7, Brumermane6, Cserék: Kovács10, Kovats6, Ruják4, Laczi7, Lengyel2, Pénzes, Erős.

Edző: Roberto Hernandez.

CEKK: Baksa7, Medgyessy2, Millner7, Chomac13, Mrozinska11, Cserék: Cymmer, Filipowicz4, Serbán16, Kobolak.

Edző: Újhelyi Gábor.

Eredmény alakulása: 5.p:8:6, 10.p:22:18, 15.p:29:32, 20.p:40:41 25.p:52:52, 30.p: 62:56, 35.p: 74:56 40.p: 84:60

Kipontozódott: Ruják 36. percben.

Következik jövő hét csütörtökjén a megyei rangadó a kupában 18 órakor.