Selymes – Honvéd 23:20, akarom mondani Komló – Tata 23:20, igazi rangadó mely a dobogóért folyik. Folyik, mert visszavágó az utolsó fordulóban, május 25-én tizennyolc órakor Tatán. De ne szaladjunk ennyire előre, nézzük mi is történt Komlón a Sportközpontban:

Meg van az első győzelme a KBSK Tom Trans együttesének, ráadásul az egyik rivális, a Tata ellen. Az egész mérkőzés folyamán fej-fej mellett voltak a felek. A házigazdát Selymes kapus parádés védései tartották végig meccsben. De meg kell említeni Kupit, aki támadásban alkotott maradandót. Nagy Zoltánt, aki mind támadásban, mind védekezésben mutatta meg, hogy mi egy beállós dolga a pályán. A második félidő nyolcadik percében 17:15-nél kényszerültek időkérésre a vendégek, ami sokat elárul a második félidő képéről, s főként Selymes kapus védéseiről, aki a második harminc percben mindössze hét gólt kapott.

Ezzel a győzelemmel a dobogó harmadik fokáról várhatja a folytatást Papp László együttese.

Jegyzőkönyv:

KBSK TOM TRANS – Tatai HAC 23:20 (12:13)

Komló, Sportközpont, 500 néző

Játékvezetők: Bócz, Wiedemann.

KBSK TT: Selymes-, Győri1, Kilvinger4, Péter Szabó5, Nagy3, Kupi5, Wéber5, Cserék: Liptai Gász.

Edző: Papp László

Papp László: Erre a védekezésre lehet építeni tavasszal.

Ifjúsági mérkőzés: 27:32 (10:14)

Legeredményesebb komlói juniorok: Laufer7, Dénes5, Hidasi4.

Következő hazai mérkőzés: február 16-án 17 órakor Komlón a Sportközpontban. Ellenfél az FTC PLER II csapata lesz.