Baráth Gyula együttese szombaton este hat órakor kezdte meg bajnoki menetelését a Mágocs csapata ellen. Az első 20 percben nem igazán állt össze Kovács Jánosék védekezése, s a támadás befejezések is kissé akadoztak. S ahogy telt az idő úgy talált magára a komlói csapat, és erősödött a szurkolók biztatása. A félidőben ötgólos hátrányban voltak Pintérék, de nem adták fel, s küzdöttek Skrionyáért akit a félidő alatt kórházba kellett szállítani törés gyanúval. De szerencsére csak kificamodott az ujja. Ahogy kapaszkodtak egyre közelebb Drüszlerékhez Hidasiék úgy lett egyre forróbb a hangulat a pályán és a lelátón egyaránt. Először Drüszler érte el a három két-percet, majd Nemes, s a mérkőzés végén Kovácsot ütötte nyakon Nagy, így ő is mehetett zuhanyozni. Becsülettel küzdöttek a végjátékhoz érkezve Schmidték de nem tudták utolérni annak ellenére sem Siposékat, hogy közben Nagy Tamás is bravúrokat mutatott be a kapuban. A vége 2 gólos vereség lett, de nem kell szégyenkeznie a mindössze fél éves csapatnak, hisz ha több szerencséjük van Fogasiéknak (ha nincs a fél tucat kapufa), akkor két ponttal a zsebükben köszönhették volna meg a kilátogató szurkolóknak a szűnni nem akaró buzdítást.

Jegyzőkönyv:

DÖKE KKC – Mágocs KSK 23:25 ( 9:14)

Komló, Gagarin Általános Iskola 300 néző

Játékvezetők: Kóbor András, Késmárki Róbert

DKKC: Nagy- Skrionya1, Horváth 15/3, Miklós, Singovszky1, Kovács4, Pintér 1, Cserék: Fogasi (k), Bodor, Hidasi, Putnoki1, Schmidt, Kusz.

Edző: Baráth Gyula

MKSK: Bánki- Nemes9, Hosszú2, Drüszler3, Szabó, Nagy S 5, Sipos K 6/2, Cserék: Sipos P, Szehenyei,

Edző: Drüszler József

Az eredmény alakulása:3p: 0:3, 10.p: 3:10, 20.p: 6:10, 37.p: 12:18, 45.p: 18:21,

Hétméteresek: 4/3, ill 3/2

Két-percek: 4 ill 8