Tisztelt Komlóiak!

Kedves Munkatársak!

Komló Város Polgármestereként engedjék meg, hogy köszönetemet fejezzem ki mindazért a munkáért, amelyet a 2011 évi Komlói Napok rendezvénysorozat megszervezésében és lebonyolításában nyújtottak. Köszönöm továbbá mindenkinek, aki részt vett a Komló Napok programjain és részese volt közös ünneplésünknek.

Az Önök lelkiismeretes munkája és részvétele nagymértékben hozzájárult a rendezvények sikeréhez és ez által Komló várossá nyilvánítása 60. évfordulójának méltó megünnepléséhez.

Én hiszek abban, hogy városunknak nemcsak múltja, általunk alakított jelene, hanem biztató jövője is van. Vallom, hogy a helyi kezdeményezések hihetetlen közösségformáló erővel bírnak. Legyünk büszkék városunkra, és ne hagyjuk, hogy letörjék lelkesedésünket, bízzunk egymásban és önmagunkban.

A jövőben is számítok az Önök együttműködő, színvonalas alkotó munkájára!

Komló várossá nyilvánításának 60. évfordulóján kívánom, hogy a Jóisten adjon Önöknek jó egészséget, sok erőt, bölcsességet és közös céljaink megvalósításához pedig jó szerencsét!

Komló, 2011. szeptember 5.

Köszönettel

Polics József

polgármester

Tafedim tea

Igmándi Sajtműhely

WeblapWebáruház.hu

Map

free counters

Nézettség összesen

Cikk: 65 887 863 megtekintés

Videó: 39 873 823 megtekintés

MTI Hírfelhasználó

Látogatók

Összesen5973844

Jelenleg az oldalon

2
Online

Interreg CE1013 REFREsh