Hétvégén lezajlott a Gagarin Általános Iskolában megrendezett országos kard-és tőrvívó bajnokság. A megmérettetésen ötven lelkes fiatal vett részt. A korszerű igényeknek megfelelően nemrég felújított, pár napja átadott sportcsarnokban ideális körülmények között zajlott a verseny.

Az elmúlt években már volt hasonló bajnokság Komlón. Idén negyedik alkalommal látta vendégül városunk a vívás jeles képviselőit. Ezúttal a katolikus iskolák sportolói mérték össze tudásukat kard és tőr fegyvernemekben.

A megnyitón a Komlói Szakosztály vezetője és egyben főszervező, dr. Csontos Gergely és Polics József polgármester köszöntötte a sportolókat és szurkolókat.

A Villa Complov SC és a rendezők nem titkolt célja, hogy ezentúl évente városunkban kerüljön megrendezésre a jövőben több naposra tervezett országos bajnokság.

Forrás, fotók: Komlói vívás

Tafedim tea

Zanzibar Guru

WeblapWebáruház.hu

Map

free counters

Látogatók

Összesen4069537

Jelenleg az oldalon

11
Online